captcha - en to et translation catalogue (105 entries)

en: Captcha Settings
et: CAPTCHA seaded

en: Captcha
et: CAPTCHA

en: requires
et: vajab

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
et: või uuemat, seetõttu on see deaktiveeritud! Palun uuendage WordPress ja proovige uuesti.

en: Back to the WordPress
et: Tagasi WordPress'i

en: Plugins page
et: Pluginate lehekülg

en: Login form
et: Sisselogimisvormil

en: Registration form
et: Registreerimisvormil

en: Register form
et: Registreerimisvormil

en: Reset Password form
et: Parooli nullimise vormil

en: Lost password form
et: Kaotatud parooli vormil

en: Comments form
et: Kommentaarivormil

en: Hide CAPTCHA in Comments form for registered users
et: Peida CAPTCHA registreeritud kasutajate kommentaarivormidel

en: Plus (&#43;)
et: Liitmine (&#43;)

en: Plus
et: Liitmine

en: Minus (&minus;)
et: Lahutamine (&minus;)

en: Minus
et: Lahutamine

en: Multiplication (&times;)
et: Korrutamine (&times;)

en: Multiply
et: Korrutamine

en: Numbers
et: Numbrid

en: Words
et: Sõnad

en: Please select one item in the block Arithmetic and Complexity for CAPTCHA
et: Palun vali vähemalt üks matemaatiline tehe ja raskusaste

en: Settings saved.
et: Seaded salvestatud.

en: Wrong license key
et: Vale litsentsikood

en: Something went wrong. Try again later. If the error will appear again, please, contact us <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. We are sorry for inconvenience.
et: Midagi läks valesti. Proovi hiljem uuesti. Kui viga ilmneb taas siis palun kontakteeru meiega <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft-i kodulehe</a> kaudu. Vabandame ebamugavuse pärast.

en: This license key is bind to another site
et: See litsentsikood on juba seotud teise veebileheküljega

en: Unfortunately, you have exceeded the number of available tries per day. Please, upload the plugin manually.
et: Kahjuks on päevas lubatud proovimiste arv ületatud. Palun lae plugin üles käsitsi.

en: Failed to open the zip archive. Please, upload the plugin manually
et: Zip faili avamine ebaõnnestus. Palun lae plugin üles kästitsi

en: Your server does not support either ZipArchive or Phar. Please, upload the plugin manually
et: Sellel serveril puudub programm ZipArchive või Phar. Palun lae plugin üles kästitsi

en: Failed to download the zip archive. Please, upload the plugin manually
et: Zip faili allalaadimine ebaõnnestus. Palun lae plugin üles kästitsi

en: Something went wrong. Try again later or upload the plugin manually. We are sorry for inconvenience.
et: Midagi läks valesti. Proovi hiljem uuesti või lae plugin üles käsitsi. Vabandame ebamugavuse pärast.

en: Please, enter Your license key
et: Palun sisesta litsentsikood

en: Settings
et: Seaded

en: Go PRO
et: PRO versioon

en: Notice:
et: Teade:

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
et: Plugina seadeid on muudetud. Et neid salvestada ära unusta vajutamast nupule 'Salvesta muudatused'.

en: Enable CAPTCHA for:
et: Aktiveeri CAPTCHA

en: Contact form
et: Kontaktivormil

en: Activate contact form
et: Aktiveeri kontaktivormil

en: Download contact form
et: Lae kontaktivorm alla

en: If you would like to add Captcha to a custom form, please see
et: Kui soovid CAPTCHA't kasutada mõnel kohandatud vormil palun vaata

en: Subscriber
et: Tellija

en: "Create a Group" form
et: Vormil "Create a Group"

en: Enable CAPTCHA:
et: Aktiveeri CAPTCHA:

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
et: Neid täiendavaid seadeid saad kasutada PRO versioonile üle minnes.

en: Unlock premium options by upgrading to a PRO version.
et: Tee täiendavad seaded kättesaadavaks PRO versioonile üle minnes.

en: Learn More
et: Loe edasi

en: Title for CAPTCHA in the form
et: Pealkiri CAPTCHA väljale

en: Required symbol
et: Nõutav sümbol

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
et: Vali kasutajale nähtavad matemaatilised tehted

en: CAPTCHA complexity level
et: CAPTCHA keerukuse aste

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
et: Kui sulle meeldib see plugin siis palun hinda seda WordPress'i lehel

en: Rate the plugin
et: Hinda pluginat

en: If there is something wrong about it, please contact us
et: Kui midagi on valesti siis palun võta meiega ühendust

en: Congratulations! The PRO version of the plugin is successfully download and activated.
et: Õnnitlused! PRO versioon on edukalt paigaldatud ja aktiveeritud.

en: Please, go to
et: Palun mine

en: the setting page
et: seadete lehele

en: You will be redirected automatically in 5 seconds.
et: Sind suunatakse 5 sekundi pärast automaatselt edasi.

en: You can download and activate
et: Saad alla laadida ja aktiveerida

en: version of this plugin by entering Your license key.
et: versiooni sellest pluginast kui sisestad litsentsikoodi.

en: You can find your license key on your personal page Client area, by clicking on the link
et: Leiad oma litsentsikoodi klientide sektsioonist järgneva lingi kaudu

en: (your username is the email you specify when purchasing the product).
et: (kasutajanimeks on sama e-posti aadress mida kasutasid ostmisel).

en: Go!
et: Mine!

en: <strong>ERROR</strong>: Please fill the form.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun täida vorm.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a valid CAPTCHA value.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta õige vastus matemaatilisele tehtele.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a CAPTCHA value.
et: <strong>VIGA</strong>: Palun sisesta vastus matemaatilisele tehtele.

en: Please fill the form.
et: Palun täida vorm.

en: Error: You have entered an incorrect CAPTCHA value. Click the BACK button on your browser, and try again.
et: Viga: Sisestasid vale matemaatilise tehte vastuse. Palun mine eelmisele lehele tagasi ja paranda viga.

en: ERROR
et: VIGA

en: Please enter a valid CAPTCHA value.
et: Palun sisesta õige vastus matemaatilisele tehtele.

en: zero
et: null

en: one
et: üks

en: two
et: kaks

en: three
et: kolm

en: four
et: neli

en: five
et: viis

en: six
et: kuus

en: seven
et: seitse

en: eight
et: kaheksa

en: nine
et: üheksa

en: eleven
et: üketeist

en: twelve
et: kaksteist

en: thirteen
et: kolmteist

en: fourteen
et: neliteist

en: fifteen
et: viisteist

en: sixteen
et: kuusteist

en: seventeen
et: seitseteist

en: eighteen
et: kaheksateist

en: nineteen
et: üheksateist

en: ten
et: kümme

en: twenty
et: kakskümmend

en: thirty
et: kolmkümmend

en: forty
et: nelikümmend

en: fifty
et: viiskümmend

en: sixty
et: kuuskümmend

en: seventy
et: seitsekümmend

en: eighty
et: kaheksakümmend

en: ninety
et: üheksakümmend

en: and
et: ja

en: Encryption password is not set
et: Krüpteerimisparool on määramata

en: Decryption password is not set
et: Dekrüpteerimisparool on määramata

en: Support
et: Tugi

en: It's time to upgrade your <strong>Captcha plugin</strong> to <strong>PRO</strong> version
et: Oleks aeg uuendada CAPTCHA plugin <strong>PRO</strong> versioonile

en: Extend standard plugin functionality with new great options
et: Lisa tasuta CAPTCHA pluginale täiendavaid funktsioone
