captcha - en to fa_IR translation catalogue (107 entries)

en: Captcha Settings
fa_IR: تنظیمات معادله ی امنیتی

en: Captcha
fa_IR: معادله ی امنیتی

en: requires
fa_IR: الزامی

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
fa_IR: یا بیشتر ، این دلیل غیر فعال شدن این است ، لطفا وردپرس را بروزرسانی کنید و دوباره تلاش کنید .

en: Back to the WordPress
fa_IR: بازگشت به وردپرس

en: Plugins page
fa_IR: افزونه های BWS

en: Login form
fa_IR: فرم ورود

en: Registration form
fa_IR: فرم ثبت نام

en: Register form
fa_IR: فرم ثبت نام

en: Reset Password form
fa_IR: فرم فراموشی رمز عبور

en: Lost password form
fa_IR: فرم فراموشی رمز عبور

en: Comments form
fa_IR: فرم دیدگاه ها

en: Hide CAPTCHA in Comments form for registered users
fa_IR: کپچا را در دیدگاه ها برای کاربران عضو نمایش نده

en: Plus (&#43;)
fa_IR: جمع (&#43;)

en: Plus
fa_IR: جمع

en: Minus (&minus;)
fa_IR: تفریق (&minus;)

en: Minus
fa_IR: تفریق

en: Multiplication (&times;)
fa_IR: ضرب (&times;)

en: Multiply
fa_IR: ضرب (&times;)

en: Numbers
fa_IR: ارقام

en: Words
fa_IR: کلمات

en: Please select one item in the block Arithmetic and Complexity for CAPTCHA
fa_IR: لطفاً یکی از گزینه های موجود در بلوک های مربوط به عمل های ریاضی و میزان دشواری معادله ی امنیتی را انتخاب کنید

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد

en: Wrong license key
fa_IR: شماره لایسنس اشتباه

en: Something went wrong. Try again later. If the error will appear again, please, contact us <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. We are sorry for inconvenience.
fa_IR: مشکلی پیش آمده ، بعدا دوباره تلاش کنید . اگر این مشکل دوباره پیش آمد ،از طریق <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a> با ما در ارتباط باشید .به خاطر این دردسر از شما پوزش می طلبیم .

en: This license key is bind to another site
fa_IR: این شماره لایسنس مربوط به سایت دیگری است

en: Unfortunately, you have exceeded the number of available tries per day. Please, upload the plugin manually.
fa_IR: متاسفانه ، شما از تعداد مجاز تلاش های روزانه فراتر رفته اید . لطفا افزونه را دستی بارگزاری کنید

en: Failed to open the zip archive. Please, upload the plugin manually
fa_IR: بازگشایی فایل فشرده با شکست مواجه شد . لطفا افزوه را دستی بارگزاری کنید

en: Your server does not support either ZipArchive or Phar. Please, upload the plugin manually
fa_IR: سرور شما فایل های فشرده فرمت zip را پشتیبانی نمی کند . لطفا افزونه را دستی بارگزاری کنید .

en: Failed to download the zip archive. Please, upload the plugin manually
fa_IR: بارگیری فایل فشرده با شکست مواجه شد . لطفا افزونه را دستی بارگزاری کنید

en: Something went wrong. Try again later or upload the plugin manually. We are sorry for inconvenience.
fa_IR: اشتباهی شده است . دوباره امتحان کنید و یا افزونه را دستی بارگزاری کنید . ما را بخاطر این اشکال ببخشید

en: Please, enter Your license key
fa_IR: لطفا شماره لایسنس خود را وارد کنید

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: FAQ
fa_IR: پرسش های متداول

en: Go PRO
fa_IR: ارتقا

en: Notice:
fa_IR: توجه

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
fa_IR: تنظیمات افزونه تغییر یافته است ، پس فراموش نکنید که بر دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید .

en: Enable CAPTCHA for:
fa_IR: معادله امنیتی را فعال کن در:

en: Contact form
fa_IR: فرم تماس

en: powered by
fa_IR: ساخته شده توسط

en: Activate contact form
fa_IR: فرم تماس را فعال کن

en: Download contact form
fa_IR: فرم تماس را دانلود کن

en: If you would like to add Captcha to a custom form, please see
fa_IR: اگر می خواهید که کپچا را به یک فرم دلخواه اضافه کنید ، این را ببینید

en: Subscriber
fa_IR: مشترک

en: "Create a Group" form
fa_IR: "ساخت گروه" فرم

en: Enable CAPTCHA:
fa_IR: معادله امنیتی را فعال کن در:

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
fa_IR: اگر افزونه را به نسخه کامل ارتقا دهید همه ی تنظیمات شما ذخیره خواهد شد .

en: Unlock premium options by upgrading to a PRO version.
fa_IR: از امکانات ویژه را با ارتقا به نسخه کامل استفاده کنید .

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Title for CAPTCHA in the form
fa_IR: برچسب معادله ی امنیتی در فرم

en: Required symbol
fa_IR: نماد الزامی

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
fa_IR: عمل های ریاضی برای معادله ی امنیتی

en: CAPTCHA complexity level
fa_IR: پیچیدگی کپچا

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره سازی تغییرات

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
fa_IR: اگر از پلاگین ما لذت بردید ، لطفا به آن در سایت وردپرس امتیاز 5 بدهید

en: Rate the plugin
fa_IR: افزونه های پیشنهادی

en: If there is something wrong about it, please contact us
fa_IR: اگر افزنه مشکلی دارد لطفا با ما در میان بگذارید

en: Congratulations! The PRO version of the plugin is successfully download and activated.
fa_IR: تبریک ! نسخه کامل افزونه با موفقیت دانلود و فعال شد .

en: Please, go to
fa_IR: لطفا بروید به

en: the setting page
fa_IR: صفحه تنظیمات

en: You will be redirected automatically in 5 seconds.
fa_IR: شما بصورت خودکار تا 5 ثانیه دیگر منتقل خواهید شد

en: You can download and activate
fa_IR: شما می توانید دانلود کنید و فعال کنید

en: version of this plugin by entering Your license key.
fa_IR: این افزونه را با وارد کردن شماره لایسنس ارتقا دهید .

en: You can find your license key on your personal page Client area, by clicking on the link
fa_IR: شما می توانید شماره لایسنس خود را در صفحه شخصی خود با کلیک بر لینک بیابید .

en: (your username is the email you specify when purchasing the product).
fa_IR: (شناسه شما همان ایمیلی است که افزونه را با آن خریده اید)

en: Go!
fa_IR: ارتقا !

en: <strong>ERROR</strong>: Please fill the form.
fa_IR: <strong>ERROR</strong>: لطفا فرم را پر کنید

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a valid CAPTCHA value.
fa_IR: لطفاً معادله ی امنیتی را پُر کنید.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a CAPTCHA value.
fa_IR: <strong>خطا</strong>: لطفا عبارت امنیتی را وارد کنید

en: Please fill the form.
fa_IR: لطفا فرم را پر کنید

en: Error: You have entered an incorrect CAPTCHA value. Click the BACK button on your browser, and try again.
fa_IR: خطا: پاسخ وارد شده توسط شما در معادله ی امنیتی نادرست بود. لطفاً دکمه ی بازگشت مرورگر خود را بفشارید و مجدداً تلاش کنید.

en: ERROR
fa_IR: خطا

en: Please enter a valid CAPTCHA value.
fa_IR: لطفاً معادله ی امنیتی را پُر کنید.

en: zero
fa_IR: هیچ

en: one
fa_IR: یک

en: two
fa_IR: دو

en: three
fa_IR: سه

en: four
fa_IR: چهار

en: five
fa_IR: پنج

en: six
fa_IR: شش

en: seven
fa_IR: هفت

en: eight
fa_IR: هشت

en: nine
fa_IR: نُه

en: eleven
fa_IR: یازده

en: twelve
fa_IR: دوازده

en: thirteen
fa_IR: سیزده

en: fourteen
fa_IR: چهارده

en: fifteen
fa_IR: پانزده

en: sixteen
fa_IR: شانزده

en: seventeen
fa_IR: هفده

en: eighteen
fa_IR: هجده

en: nineteen
fa_IR: نوزده

en: ten
fa_IR: ده

en: twenty
fa_IR: بیست

en: thirty
fa_IR: سی

en: forty
fa_IR: چهل

en: fifty
fa_IR: پنجاه

en: sixty
fa_IR: شصت

en: seventy
fa_IR: هفتاد

en: eighty
fa_IR: هشتاد

en: ninety
fa_IR: نود

en: and
fa_IR: و

en: Encryption password is not set
fa_IR: رمز عبوری برای رمزگشایی تعیین نشده است

en: Decryption password is not set
fa_IR: رمز عبوری برای رمزگشایی تعیین نشده است

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: It's time to upgrade your <strong>Captcha plugin</strong> to <strong>PRO</strong> version
fa_IR: وقت آن است که  <strong>افزونه کپچا</strong> را به  <strong>نسخه کامل</strong> بروزرسانی کنید

en: Extend standard plugin functionality with new great options
fa_IR: قابلیت های افزونه استاندارد را با گزینه های جدید و عالی گسترش دهید
