captcha - en to uk_UA translation catalogue (105 entries)

en: Captcha Settings
uk_UA: Установки Captcha

en: requires
uk_UA: потребує

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
uk_UA: або вище, тому його було деактивовано! Будь ласка, оновіть WordPress та спробуйте ще раз.

en: Back to the WordPress
uk_UA: Назад до WordPress

en: Plugins page
uk_UA: Сторінки плагінів

en: Login form
uk_UA: Форма логіну

en: Registration form
uk_UA: Форма реєстрації

en: Register form
uk_UA: Форма реєстрації

en: Reset Password form
uk_UA: Форма відновлення пароля

en: Lost password form
uk_UA: Форма відновлення пароля

en: Comments form
uk_UA: Форма коментарів

en: Hide CAPTCHA in Comments form for registered users
uk_UA: Не відображати CAPTCHA у формі коментарів для зареєстрованих користувачів

en: Plus (&#43;)
uk_UA: Плюс (&#43;)

en: Plus
uk_UA: Плюс (&#43;)

en: Minus (&minus;)
uk_UA: Мінус (&minus;)

en: Minus
uk_UA: Мінус (&minus;)

en: Multiplication (&times;)
uk_UA: Множення (&times;)

en: Multiply
uk_UA: Помножити

en: Numbers
uk_UA: Цифри

en: Words
uk_UA: Слова

en: Please select one item in the block Arithmetic and Complexity for CAPTCHA
uk_UA: Будь ласка, виберіть 1 пункт з блоку Арифметичні дії та Складність для CAPTCHA

en: Settings saved.
uk_UA: Опції збережено.

en: Wrong license key
uk_UA: Невірний ліцензійний ключ!

en: Something went wrong. Try again later. If the error will appear again, please, contact us <a href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. We are sorry for inconvenience.
uk_UA: Виникли певні проблеми. Спробуйте ще раз пізніше. Якщо помилка виникатиме знову, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки href=http://support.bestwebsoft.com>BestWebSoft</a>. Просимо вибачення за незручності.

en: This license key is bind to another site
uk_UA: Ліцензійний ключ прив'язано до іншого сайту

en: Unfortunately, you have exceeded the number of available tries per day. Please, upload the plugin manually.
uk_UA: На жаль, Ви перевищили кількість доступних спроб на день. Будь ласка, завантажте плагін вручну.

en: Failed to open the zip archive. Please, upload the plugin manually
uk_UA: Виникли проблеми під чаз розпакування zip-архіву. Будь ласка, завантажте плагін вручну.

en: Your server does not support either ZipArchive or Phar. Please, upload the plugin manually
uk_UA: Ваш сервер не підтримує ані ZipArchive, ані Phar. Будь ласка, завантажте плагін вручну

en: Failed to download the zip archive. Please, upload the plugin manually
uk_UA: Виникли проблеми під час завантаження zip-архіву. Будь ласка, завантажте архів вручну

en: Something went wrong. Try again later or upload the plugin manually. We are sorry for inconvenience.
uk_UA: Виникли певні проблеми. Спробуйте ще раз пізніше або завантажте плагін вручну. Просимо вібачення за незручності.

en: Please, enter Your license key
uk_UA: Будь ласка, впишіть ваш ліцензійний ключ

en: Settings
uk_UA: Установки

en: FAQ
uk_UA: Часті питання (FAQ)

en: Go PRO
uk_UA: Перейти на Pro версію

en: Notice:
uk_UA: Нагадування:

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
uk_UA: Налаштування плагіну було змінено. Для того, щоб зберегти ці зміни, не забудьте нажати кнопку "Зберегти зміни".

en: Enable CAPTCHA for:
uk_UA: Відображати CAPTCHA для:

en: powered by
uk_UA: розроблено

en: Activate contact form
uk_UA: Активувати contact form

en: Download contact form
uk_UA: Завантажити contact form

en: If you would like to add Captcha to a custom form, please see
uk_UA: Якщо ви хочете пристосувати плагін для окремої власної форми, дивіться

en: "Create a Group" form
uk_UA: Форма "Створити групу"

en: Enable CAPTCHA:
uk_UA: Відображати CAPTCHA для:

en: If you upgrade to Pro version all your settings will be saved.
uk_UA: Якщо ви перейдете на Pro версію, усі установки будуть збережені.

en: Unlock premium options by upgrading to a PRO version.
uk_UA: Зробити доступними преміум-опції, перейшовши на PRO версію.

en: Learn More
uk_UA: Докладніше

en: Go
uk_UA: Перейти

en: Title for CAPTCHA in the form
uk_UA: Заголовок для CAPTCHA у формі

en: Required symbol
uk_UA: Необхідний символ

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
uk_UA: Арифметичні дії для CAPTCHA

en: CAPTCHA complexity level
uk_UA: Рівень складності CAPTCHA

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
uk_UA: Якщо вам сподобався наш плагін, будь ласка, оцініть його у 5 зірочок на WordPress

en: Rate the plugin
uk_UA: Оцінити плагін

en: If there is something wrong about it, please contact us
uk_UA: Якщо у вас виникли питання, будь ласка, зверніться до нас

en: Congratulations! The PRO version of the plugin is successfully download and activated.
uk_UA: Вітаємо! PRO версію плагіну успішно завантажено та активовано.

en: Please, go to
uk_UA: Будь ласка, перейдіть

en: the setting page
uk_UA: сторінку установок

en: You will be redirected automatically in 5 seconds.
uk_UA: Вас буде перенаправлено автоматично через 5 секунд.

en: You can download and activate
uk_UA: Ви можете завантажити та активувати

en: version of this plugin by entering Your license key.
uk_UA: версію цього плагіну, якщо впишете ваш ліцензійний ключ.

en: You can find your license key on your personal page Client area, by clicking on the link
uk_UA: Ви можете знайти ваш ліцензійний ключ на вашій персональній сторінці у Client area, перейшовши за посиланням

en: (your username is the email you specify when purchasing the product).
uk_UA: (ім'я користувача - це електронна адреса, яку ви вказуєте при купівлі продукту).

en: Go!
uk_UA: Перейти!

en: <strong>ERROR</strong>: Please fill the form.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, заповніть форму.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a valid CAPTCHA value.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, введіть корректне значення CAPTCHA.

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a CAPTCHA value.
uk_UA: <strong>ПОМИЛКА</strong>: Будь ласка, введіть корректне значення CAPTCHA.

en: Please fill the form.
uk_UA: Будь ласка, заповніть форму

en: Error: You have entered an incorrect CAPTCHA value. Click the BACK button on your browser, and try again.
uk_UA: Помилка: Ви ввели CAPTCHA неправильно. Натисніть НАЗАД в браузері і спробуйте ще раз.

en: ERROR
uk_UA: Помилка

en: Please enter a valid CAPTCHA value.
uk_UA: Будь ласка, введіть корректне значення CAPTCHA.

en: zero
uk_UA: нуль

en: one
uk_UA: один

en: two
uk_UA: два

en: three
uk_UA: три

en: four
uk_UA: чотири

en: five
uk_UA: п'ять

en: six
uk_UA: шість

en: seven
uk_UA: сім

en: eight
uk_UA: вісім

en: nine
uk_UA: дев'ять

en: eleven
uk_UA: одинадцять

en: twelve
uk_UA: дванадцять

en: thirteen
uk_UA: тринадцять

en: fourteen
uk_UA: чотирнадцять

en: fifteen
uk_UA: п'ятнадцять

en: sixteen
uk_UA: шістнадцять

en: seventeen
uk_UA: сімнадцять

en: eighteen
uk_UA: вісімнадцять

en: nineteen
uk_UA: дев'ятнадцять

en: ten
uk_UA: десять

en: twenty
uk_UA: двадцять

en: thirty
uk_UA: тридцять

en: forty
uk_UA: сорок

en: fifty
uk_UA: п'ятдесят

en: sixty
uk_UA: шістдесят

en: seventy
uk_UA: сімдесят

en: eighty
uk_UA: вісімдесят

en: ninety
uk_UA: дев'яносто

en: and
uk_UA: і

en: Encryption password is not set
uk_UA: Пароль для шифрування не встановлено

en: Decryption password is not set
uk_UA: Пароль для дешифрування не встановлено

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: It's time to upgrade your <strong>Captcha plugin</strong> to <strong>PRO</strong> version
uk_UA: Час оновити ваш <strong>плагін Captcha</strong> до <strong>PRO</strong> версії!

en: Extend standard plugin functionality with new great options
uk_UA: Розширити стандартний функціонал плагіну новими опціями.
