captcha - en to cn translation catalogue (72 entries)

en: Captcha Settings
cn: 驗證碼設置

en: Captcha
cn: 驗證碼

en: requires
cn: 必須要

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
cn: 或更高等級，所以這被停止了！請升級Wordpress然後在試一次。

en: Back to the WordPress
cn: 回到Wordpress

en: Plugins page
cn: 外掛程式的網頁

en: Login form
cn: 登錄表格

en: Registration form
cn: 註冊表格

en: Register form
cn: 註冊表格

en: Reset Password form
cn: 重設密碼表格

en: Lost password form
cn: 遺失密碼的表格

en: Comments form
cn: 評論表格

en: Plus (&#43;)
cn: 加 (&#43;)

en: Plus
cn: 加 (&#43;)

en: Minus (&minus;)
cn: 减 (&minus;)

en: Minus
cn: 减 (&minus;)

en: Multiplication (&times;)
cn: 乘 (&times;)

en: Multiply
cn: 乘 (&times;)

en: Numbers
cn: 數字

en: Words
cn: 文字

en: Please select one item in the block Arithmetic and Complexity for CAPTCHA
cn: 請選擇一組數學運算操作和驗證碼難度

en: Settings saved.
cn: 選項保存成功

en: Settings
cn: 設置

en: FAQ
cn: 常見問題

en: Enable CAPTCHA for:
cn: 開啟驗證碼給：

en: Contact form
cn: 聯絡表格

en: Activate contact form
cn: 啟動聯絡表格

en: Download contact form
cn: 下载聯絡表格

en: "Create a Group" form
cn: "開組群" 表格

en: Enable CAPTCHA:
cn: 開啟驗證碼：

en: Title for CAPTCHA in the form
cn: 驗證碼在表格上的標題

en: Required symbol
cn: 必要符號

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
cn: 驗證碼的數學操作

en: CAPTCHA complexity level
cn: 驗證碼的難度設定

en: Save Changes
cn: 保存更改

en: Please fill the form.
cn: 請填寫表格

en: Error: You have entered an incorrect CAPTCHA value. Click the BACK button on your browser, and try again.
cn: 錯誤：您輸入的驗證碼不正確，請按瀏覽器的返回按鍵，並重新嘗試。

en: ERROR
cn: 錯誤

en: Please enter a valid CAPTCHA value.
cn: 請您輸入正確的驗證碼

en: zero
cn: 零

en: one
cn: 一

en: two
cn: 二

en: three
cn: 三

en: four
cn: 四

en: five
cn: 五

en: six
cn: 六

en: seven
cn: 七

en: eight
cn: 八

en: nine
cn: 九

en: eleven
cn: 十一

en: twelve
cn: 十二

en: thirteen
cn: 十三

en: fourteen
cn: 十四

en: fifteen
cn: 十五

en: sixteen
cn: 十六

en: seventeen
cn: 十七

en: eighteen
cn: 十八

en: nineteen
cn: 十九

en: ten
cn: 十

en: twenty
cn: 二十

en: thirty
cn: 三十

en: forty
cn: 四十

en: fifty
cn: 五十

en: sixty
cn: 六十

en: seventy
cn: 七十

en: eighty
cn: 八十

en: ninety
cn: 九十

en: and
cn: 和

en: Encryption password is not set
cn: 沒有設置加密密碼

en: Decryption password is not set
cn: 沒有設置解密密碼

en: Support
cn: 支持

en: Extend standard plugin functionality with new great options
cn: 擴充標準外掛程式，加入新又好用的功能
